Sociálna poisťovňa bardejov. Sociálna poisťovňa Bardejov

Poisťovne

Sociálna poisťovňa bardejov

Otváracie hodiny Pobočka pre dôchodky : V prípade našej neprítomnosti nás prosím kontaktujte telefonicky a dohodnite si stretnutie vopred. Podrobnejšie informácie nájdete na našej hlavnej stránke. Pri posudzovaní žiadosti o ošetrovné pobočka preskúma aj splnenie ďalších zákonných podmienok na priznanie dávky, najmä existenciu nemocenského poistenia. Aktualizujte si svoj prehliadač na najnovšiu verziu. Následne treba do vyhľadávača uviesť názov obce, ku ktorej hľadáte príslušnú pobočku.

Next

Sociálna poisťovňa Bardejov

Sociálna poisťovňa bardejov

Webové stránky ich využívajú s cieľom zvýšiť efektívnosť zážitku používateľa z návštevy webstránok. Sociálna poisťovňa si následne overí, že školské zariadenie konkrétneho dieťaťa do 10 rokov veku je uzavreté a začne konanie o ošetrovné. Do schránky pri vstupe do budovy pobočky Sociálnej poisťovne možno vhodiť vyplnený formulár žiadosti. Postup pre telefonický a mailový kontakt Sociálna poisťovňa opätovne pripomína poistencom, ktorí pre zatváranie škôl v súvislosti s koronavírusom chcú požiadať o dávku ošetrovné, že tak môžu urobiť nasledujúcimi spôsobmi. E-mailom poslať žiadosť o ošetrovné do konkrétnej pobočky. Do prílohy treba priložiť vyplnený formulár žiadosti o dávku ošetrovné. Pondelok zatvorené Utorok zatvorené Streda 08.

Next

Sociálna poisťovňa Bardejov

Sociálna poisťovňa bardejov

Vďaka tejto aktualizácii si budete môcť prehliadať web stránku Všeobecnej zdravotnej poisťovne, ako aj všetky ďalšie web stránky, podstatne komfortnejšie a bez problémov s ich správnym zobrazením. . Stretnutie na pobočke pre životné poistenie si, prosím, dohodnite vopred na kontaktnom telefónnom čísle viď nižšie. Bardejov Pobočka pre životné poistenie a dôchodky Hurbanova 14 085 01 Bardejov. Žiadosť si možno uplatniť prostredníctvom telefonického kontaktu na príslušnú pobočku bude spísaná ústna žiadosť s pracovníkom Sociálnej poisťovne alebo prostredníctvom nového, od utorka platného formulára zverejneného na webovej stránke. Poisťovňa pre obmedzenie osobného kontaktu u pediatrov a návštev na svojich pobočkách zaviedla zjednodušený spôsob podania žiadosti o ošetrovné v súvislosti s a následným uzatvorením školských zariadení.

Next

Poisťovne

Sociálna poisťovňa bardejov

E-mail s vyplneným formulárom v prílohe je potom potrebné zaslať nie na vysunuté pracoviská, ale do príslušnej pobočky, pod ktorú vysunuté pracovisko patrí napr. Poštou zaslať vyplnený formulár žiadosť o ošetrovné príslušnej pobočke na adresu zverejnenú v kontaktoch. Identifikuje docid stránky a pozície kliknutí. Infolinka Váš prehliadač je zastaralý. Pri starších deťoch ošetrovné potvrdzuje aj pediater Pri deťoch vo veku nad 10 rokov je potrebné, aby na základe telefonického kontaktu žiadosť o ošetrovné potvrdil aj príslušný pediater a následne ju poslal do pobočky Sociálnej poisťovne. V súvislosti s rizikom šírenia koronavírusu od 11.

Next

Daňový úrad Prešov

Sociálna poisťovňa bardejov

Na stránke sa objavia všetky kontaktné údaje o pobočke treba posunúť kurzorom nižšie. E-mailové adresy sú tiež uvedené na webovej stránke Sociálnej poisťovne pri pobočkách nie vysunutých pracoviskách tu:. Treba sa dôsledne riadiť uvedenými pokynmi, aby sa žiadatelia vyvarovali doterajších chýb: 1. Rozhodnutie o dávke zašle poisťovňa žiadateľovi poštou. Až do vypršania platnosti nemôže návštevník opätovne zahlasovať. Tá bude spolu s telefonicky podanou žiadosťou alebo vyplneným formulárom podnetom na začatie konania o ošetrovné. .

Next

Sociálna poisťovňa Bardejov

Sociálna poisťovňa bardejov

. . . . . .

Next

NN Životná poisťovňa Bardejov (Hurbanova)

Sociálna poisťovňa bardejov

. . . . . . .

Next